Playoff Schedule & Results (St. Marys Minor Hockey)
OMHA Digital Network
Register Your Child Today
Tournaments
Coach Resources
Trainer Resources
OMHA Digital Network
Register Your Child Today
Tournaments
Coach Resources
Trainer Resources
×
Team Finder
Contact
Search
Login
Contact
Search
Home
Team Finder
Organization Menu
Home
About Us
Mission
Purpose
Bylaws
Code of Conduct
Executive & Staff
Directors
Life Members
Conflict Resolution & Complaint Process
Conflict Resolution & Complaint Process
Formal Complaint Form
Independent Safe Sport Complaint Process
Current Coaches
Volunteer Roles
Volunteer Hours
Coaches Committee Application
Emergency Plan for Pyramid Centre
Our Arena
Contact Us
Organization Calendar
Meeting Minutes
Coach's Corner
Team Staff Requirements
OMHA 2023-24 Staff Requirements
OMHA Certification Requirements
OWHA Certification Requirements
Police Vulnerable Sector Check
Respect in Sport Activity Leader
Rowan's Law
Trainers Certification
Gender Identity and Expression Course Info
Coach Committee
Criminal Record Declaration
Exhibition Game Notification
Medical Information Form
Tournament Funds and Permit Request
Players/Parents Hub
COVID-19 Protocols
COVID Protocols
Conflict Resolution & Complaint Process
Conflict Resolution & Complaint Process
Formal Complaint Form
Independent Safe Sport Complaint Process
"24 Hour Rule" Policy
Duties of Parent Rep
Rowan's Law
Privacy, Photography, Social Media Policy
Development Programs
2024 Spring Development Program
Goalie Development Program
Registration
General Information
Respect In Sports - For Parents
Financial Assistance
OMHA - Permission to Skate AAA/Junior
OWHA - Permission to Tryout
Non-Resident Passport Program
Non-Sanctioned League (Outlaw League) Policy
Refund Policy
Refund/Reimbursement Request
Recognition & Awards
Rock Awards
Champions and Finalists
Rock Gear
Rock Gear Catalog
Tournaments
NBC Tournament 2024
Stonetown Classic
St. Marys Rock Cup
U9 WOGHL Year End Championship
Home
Playoff Schedule & Results
Sitemap
Print
Playoff Schedule & Results
BU10A (2014)
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U10AOPA-01
Feb 14 2024
6:00 PM
Strathroy Jr. Rockets
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
0-2
L
U10AOPA-03
Feb 17 2024
5:00 PM
South Oxford Storm
Ingersoll
1-5
L
U10AOPA-05
Feb 21 2024
6:00 PM
South Oxford Storm
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
2-5
L
U10AOPA-07
Feb 25 2024
12:00 PM
Norfolk Knights
Talbot
0-6
L
U10AOPA-09
Feb 26 2024
7:05 PM
Strathroy Jr. Rockets
Gemini (Blue)
0-7
L
U10AOPA-10
Feb 28 2024
6:00 PM
Norfolk Knights
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
4-4
T
U10ASHCPB-1
Mar 20 2024
6:00 PM
Strathroy Jr. Rockets
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
1-2
L
U10ASHCPB-3
Mar 24 2024
11:00 AM
New Hamburg Huskies
Wilmot Complex (Schout)
3-5
L
BU11A (2013)
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U11AOPA-03
Feb 19 2024
6:00 PM
Mt. Brydges Cougars
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
5-3
W
U11AOPA-06
Feb 25 2024
4:15 PM
Norfolk Knights
Waterford
4-4
T
U11AOPA-07
Feb 26 2024
6:00 PM
Strathroy Jr. Rockets
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
1-5
L
U11AOPA-09
Mar 02 2024
11:00 AM
Strathroy Jr. Rockets
Gemini (Blue)
2-4
L
U11AOPA-11
Mar 04 2024
6:00 PM
Norfolk Knights
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
4-6
L
U11AOPA-12
Mar 05 2024
7:05 PM
Mt. Brydges Cougars
Tri-Township
2-1
W
U11ASHCPB-1
Mar 18 2024
6:00 PM
Dorchester Dragons
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
4-1
W
U11ASHCPB-2
Mar 24 2024
11:00 AM
Mt. Brydges Cougars
Tri-Township
2-3
L
BU11C (2013-14)
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U11BB-OPA-001
Feb 12 2024
6:00 PM
Strathroy Jr. Rockets BB
Gemini (Blue)
2-2
T
U11BB-OPA-003
Feb 18 2024
11:45 AM
St. Thomas Jr Stars BB
Joe Thornton CC (Presstran)
1-9
L
U11BB-OPA-004
Feb 24 2024
4:15 PM
Mt. Brydges Cougars BB
Tri-Township
1-3
L
U11BB-OPA-008
Mar 02 2024
4:00 PM
Strathroy Jr. Rockets BB
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
7-3
W
U11BB-OPA-009
Mar 03 2024
5:05 PM
St. Thomas Jr Stars BB
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
1-2
L
U11BB-OPA-011
Mar 04 2024
6:45 PM
Mt. Brydges Cougars BB
Pyramid Recreation Centre (Blue Arena)
0-5
L
U11BB-SHC-01
Mar 23 2024
4:00 PM
Strathroy Jr. Rockets BB
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
4-2
W
U11BB-SHC-02
Mar 25 2024
7:00 PM
Strathroy Jr. Rockets BB
Gemini (Blue)
5-4
W
BU11LL (2013-14)
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U11LLPO-84
Feb 23 2024
6:15 PM
Strathroy Jr. Rockets Red
Gemini (Green)
1-3
L
U11LLPO-93
Feb 24 2024
5:15 PM
St. Thomas Jr Stars White
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
4-1
W
U11LLPO-86
Mar 01 2024
6:15 PM
Aylmer Flames Red
East Elgin (EastLink)
1-7
L
U11LLPO-37
Mar 02 2024
5:10 PM
Lambeth Lancers
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
U11LLPO-37
Mar 02 2024
5:10 PM
Lambeth Lancers
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
0-7
L
U11LLPO-87
Mar 05 2024
6:00 PM
Lucan Irish
Lucan
1-2
L
U11LLPO-7
Mar 23 2024
5:10 PM
Aylmer Flames Red
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
3-5
L
U11LLPO-94
Mar 24 2024
4:00 PM
St. Thomas Jr Stars White
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
1-0
W
U11LLPO-85
Mar 26 2024
7:15 PM
Strathroy Jr. Rockets Red
Gemini (Green)
0-1
L
BU13A (2011)
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U13AOPA-01
Feb 12 2024
7:10 PM
Dorchester Dragons
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
2-3
L
U13AOPA-03
Feb 19 2024
7:10 PM
Mt. Brydges Cougars
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
5-5
T
U13AOPA-07
Feb 25 2024
4:45 PM
South Oxford Storm
Tillsonburg (Memorial)
1-8
L
U13AOPA-08
Feb 27 2024
8:10 PM
Mt. Brydges Cougars
Tri-Township
2-4
L
U13AOPA-10
Mar 04 2024
7:10 PM
South Oxford Storm
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
1-6
L
U13AOPA-12
Mar 07 2024
7:00 PM
Dorchester Dragons
FlightExec Centre (APC)
4-6
L
U13ASHCPB-1
Mar 20 2024
7:10 PM
Mt. Brydges Cougars
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
2-5
L
U13ASHCPB-3
Mar 26 2024
7:40 PM
New Hamburg Huskies
Wilmot Complex (Optimist)
3-5
L
BU13C (2011-12)
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U13BB-OPA-002
Feb 18 2024
12:30 PM
St. Thomas Jr Stars BB
Joe Thornton CC (STMHA)
1-10
L
U13BB-OPA-004
Feb 21 2024
7:10 PM
Strathroy Jr. Rockets BB
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
9-3
W
U13BB-OPA-005
Feb 24 2024
5:20 PM
Mt. Brydges Cougars BB
Tri-Township
1-3
L
U13BB-OPA-007
Feb 28 2024
7:10 PM
Mt. Brydges Cougars BB
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
5-1
W
U13BB-OPA-011
Mar 04 2024
7:05 PM
Strathroy Jr. Rockets BB
Gemini (Blue)
5-0
W
U13BB-OPA-012
Mar 06 2024
7:00 PM
St. Thomas Jr Stars BB
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
1-7
L
U13BB-OPB-02
Mar 17 2024
4:00 PM
St. Thomas Jr Stars BB
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
1-7
L
U13BB-OPB-01
Mar 19 2024
8:00 PM
St. Thomas Jr Stars BB
Joe Thornton CC (STMHA)
2-9
L
BU13LL (2011-12)
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U13LLPD-53
Feb 24 2024
6:25 PM
Port Stanley Jr. Sailors Black
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
4-2
W
U13LLPD-20
Feb 25 2024
6:10 PM
Ilderton Jets White
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
2-2
T
U13LLPD-61
Feb 29 2024
5:30 PM
Mt. Brydges Cougars Gold
Tri-Township
2-8
L
U13LLPD-62
Mar 03 2024
3:45 PM
Lambton Shores Predators Red
Forest (Amtelecom)
0-3
L
U13LLPD-63
Mar 04 2024
7:00 PM
Mt. Brydges Cougars Red
Komoka CW&RC (2 - Coors)
3-4
L
U13LLPD-33
Mar 05 2024
5:35 PM
Lucan Irish
Pyramid Recreation Centre (Blue Arena)
3-0
W
U13LLPO-32
Mar 23 2024
5:00 PM
Point Edward Blackhawks
Point Edward
11-1
W
U13LLPO-31
Mar 24 2024
5:10 PM
Point Edward Blackhawks
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
6-3
W
BU14A (2010)
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U14AOPB-01
Feb 13 2024
6:45 PM
Strathroy Jr. Rockets
Gemini (Green)
0-5
L
U14AOPB-02
Feb 15 2024
7:30 PM
Norfolk Knights
Waterford
1-2
L
U14AOPB-03
Feb 19 2024
8:30 PM
Strathroy Jr. Rockets
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
2-1
W
U14AOPB-06
Feb 26 2024
8:15 PM
Norfolk Knights
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
1-3
L
U14AOPB-07
Mar 01 2024
7:15 PM
Strathroy Jr. Rockets
Gemini (Green)
0-3
L
U14AOPB-09
Mar 04 2024
8:30 PM
Norfolk Knights
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
2-4
L
U14ASHCPB-02
Mar 18 2024
7:10 PM
South Oxford Storm
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
3-3
T
U14ASHCPB-01
Mar 23 2024
5:30 PM
South Oxford Storm
Tillsonburg (Memorial)
3-6
L
U14ASHCPB-03
Mar 24 2024
5:00 PM
South Oxford Storm
Tillsonburg (Memorial)
2-4
L
BU15A (2009)
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U15AOPB-04
Feb 25 2024
4:15 PM
New Hamburg Huskies
Wilmot Complex (Schout)
2-2
T
U15AOPB-05
Feb 26 2024
8:45 PM
Mt. Brydges Cougars
Tri-Township
2-5
L
U15AOPB-06
Feb 29 2024
7:00 PM
New Hamburg Huskies
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
4-1
W
U15AOPB-01
Mar 05 2024
8:00 PM
Mt. Brydges Cougars
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
5-4
W
U15AOPB-09
Mar 07 2024
7:00 PM
Mt. Brydges Cougars
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
2-1
W
U15AOPB-07
Mar 08 2024
6:30 PM
New Hamburg Huskies
Wilmot Complex (Optimist)
7-5
W
U15AOPC-02
Mar 18 2024
8:45 PM
South Oxford Storm
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
0-1
L
U15AOPC-01
Mar 20 2024
9:00 PM
South Oxford Storm
Tillsonburg (Memorial)
1-5
L
BU15LL (2009-10)
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U15LLPD-53
Feb 24 2024
3:20 PM
North Middlesex Jr. Stars
North Middlesex
6-1
W
U15LLPD-35
Feb 25 2024
4:45 PM
North Middlesex Jr. Stars
Pyramid Recreation Centre (Blue Arena)
1-3
L
U15LLPD-52
Feb 26 2024
9:00 PM
South Huron Sabres Red
South Huron
2-2
T
U15LLPD-39
Mar 01 2024
7:45 PM
Point Edward Blackhawks
Pyramid Recreation Centre (Blue Arena)
0-5
L
U15LLPD-54
Mar 02 2024
6:00 PM
Point Edward Blackhawks
Point Edward
3-1
W
U15LLPD-12
Mar 03 2024
4:45 PM
Dorchester Dragons LL2
Pyramid Recreation Centre (Blue Arena)
0-4
L
U15LLPO-8
Mar 21 2024
7:00 PM
Point Edward Blackhawks
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
7-2
W
U15LLPO-4
Mar 24 2024
2:20 PM
South Huron Sabres Red
South Huron
3-5
L
U15LLPO-5
Mar 27 2024
8:20 PM
South Huron Sabres Red
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
3-1
W
U15LLPO-9
Mar 30 2024
6:00 PM
Point Edward Blackhawks
Point Edward
BU16A (2008)
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
Feb 14 2024
8:30 PM
Norfolk Knights
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
3-0
W
Feb 19 2024
8:10 PM
New Hamburg Huskies
Wilmot Complex (Schout)
4-2
W
Feb 21 2024
8:30 PM
Ayr Flames
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
4-4
T
Feb 24 2024
6:05 PM
Ayr Flames
NDCC
6-1
W
Feb 28 2024
8:30 PM
New Hamburg Huskies
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
3-1
W
Feb 29 2024
7:30 PM
Norfolk Knights
Waterford
3-2
W
U16AOPC-01
Mar 18 2024
8:00 PM
South Oxford Storm
Ingersoll
1-0
W
U16AOPC-02
Mar 20 2024
8:30 PM
South Oxford Storm
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
2-3
L
U16AOPC-03
Mar 21 2024
8:00 PM
South Oxford Storm
Ingersoll
4-1
W
BU18A (2006-07)
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U18AOPA-01
Feb 12 2024
7:30 PM
South Oxford Storm
Tillsonburg (Memorial)
0-1
L
U18AOPA-06
Feb 17 2024
5:15 PM
New Hamburg Huskies
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
1-6
L
U18AOPA-08
Feb 18 2024
9:00 PM
New Hamburg Huskies
Wilmot Complex (Schout)
1-5
L
U18AOPA-13
Feb 24 2024
4:30 PM
Dorchester Dragons
FlightExec Centre (APC)
0-5
L
U18AOPA-11
Feb 27 2024
9:00 PM
Strathroy Jr. Rockets
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
1-1
T
U18AOPA-19
Feb 29 2024
8:30 PM
Dorchester Dragons
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
5-7
L
U18AOPA-25
Mar 04 2024
8:15 PM
Norfolk Knights
Port Dover
1-4
L
U18AOPA-28
Mar 05 2024
9:25 PM
Strathroy Jr. Rockets
Gemini (Blue)
1-7
L
GU11B (2013-14)
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U11D1-18
Jan 21 2024
4:00 PM
Mooretown Lady Flags B
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
1-0
W
U11D1-20
Jan 28 2024
5:10 PM
South Huron Sabres B
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
0-4
L
U11D1-19
Feb 11 2024
4:00 PM
Sarnia Lady Sting B
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
1-2
L
Feb 25 2024
4:00 PM
South Huron
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
0-4
L
U11D1-16
Feb 29 2024
6:00 PM
South Huron Sabres B
Stephen Township
0-2
L
U11D1-09
Mar 02 2024
2:15 PM
Sarnia Lady Sting B
Sarnia PASA (Rink 2)
1-3
L
U11D1-17
Mar 03 2024
4:00 PM
Lucan Irish B
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
1-3
L
U11D1-08
Mar 09 2024
1:30 PM
Mooretown Lady Flags B
MSC (Rink 2)
0-3
L
U11D1-04
Mar 17 2024
3:40 PM
Lucan Irish B
Lucan
0-1
L
GU11C (2013-14)
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U11D4-15
Jan 21 2024
10:00 AM
Huron Heat C
Central Huron CC
0-2
L
U11D4-23
Jan 28 2024
3:10 PM
Mooretown Lady Flags C
MSC (Rink 2)
1-1
T
U11D4-16
Feb 04 2024
4:00 PM
Lambeth Lancers C
Lambeth
1-0
W
3656
Feb 05 2024
6:45 PM
Huron Heat
Pyramid Recreation Centre (Blue Arena)
0-2
L
U11D4-44
Feb 11 2024
12:00 PM
North Middlesex Jr. Stars C
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
0-3
L
8680
Feb 15 2024
7:00 PM
Upper Maitland
Howick Arena
4-2
W
8650
Feb 17 2024
1:15 PM
Wingham
NHWCC
0-4
L
U11D4-43
Feb 18 2024
12:00 PM
South Huron Sabres C
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
0-3
L
U11D4-55
Feb 24 2024
12:00 PM
Woodstock Wildcats B > C
Woodstock Civic
2-2
T
U11D4-42
Feb 25 2024
12:00 PM
Stratford Aces C
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
0-1
L
5603
Feb 29 2024
7:00 PM
South Huron
Stephen Township Arena
1-4
L
3605
Mar 05 2024
7:00 PM
Stratford
Rotary Complex
2-1
W
U11D4-32
Mar 09 2024
1:15 PM
Sarnia Lady Sting C
Sarnia PASA (Rink 2)
5-2
W
U11D4-45
Mar 10 2024
12:00 PM
Central Perth Predators C
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
1-1
T
U11D4-41
Mar 17 2024
12:00 PM
Grand River Mustangs B
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
5-1
W
GU13B (2011-12)
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U13D2-11
Jan 27 2024
5:45 PM
London Devilettes B 658
London Sports Park (North)
0-2
L
U13D2-24
Jan 28 2024
6:15 PM
Ilderton Jets B
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
1-1
T
U13D2-09
Feb 11 2024
4:00 PM
Kitchener Lady Rangers B
Grand River
1-2
L
U13D2-21
Feb 18 2024
6:10 PM
Woodstock Wildcats B
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
1-2
L
Feb 19 2024
7:00 PM
Stratford
Rotary Complex
Feb 26 2024
7:10 PM
Stratford
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
2-4
L
U13D2-25
Feb 28 2024
6:45 PM
London Devilettes B 658
Pyramid Recreation Centre (Blue Arena)
0-3
L
U13D2-30
Mar 02 2024
12:00 PM
Woodstock Wildcats B
Woodstock Civic
4-0
W
U13D2-22
Mar 03 2024
6:15 PM
Southpoint Stars B
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
2-1
W
Mar 07 2024
7:15 PM
Stratford
Rotary Complex
U13D2-04
Mar 09 2024
6:05 PM
Ilderton Jets B
Ilderton
1-2
L
U13D2-23
Mar 10 2024
6:10 PM
Kitchener Lady Rangers B
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
3-1
W
U13D2-19
Mar 17 2024
3:00 PM
Southpoint Stars B
Nature Fresh RC (Highbury Canco)
0-3
L
GU13HL (2011-12)
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U13D5-23
Jan 21 2024
5:05 PM
Lambton Attack HL
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
3-1
W
U13D5-19
Feb 03 2024
1:50 PM
South Huron Sabres C
Stephen Township
1-4
L
U13D5-25
Feb 04 2024
4:30 PM
Mooretown Lady Flags C
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
2-2
T
Feb 10 2024
4:00 PM
Central Perth
Milverton Arena
U13D5-24
Feb 11 2024
5:05 PM
Lambeth Lancers C
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
0-3
L
Feb 13 2024
6:30 PM
Huron Heat
Seaforth Arena
Feb 14 2024
7:10 PM
Stratford
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
U13D5-21
Feb 18 2024
5:05 PM
Tillsonburg Lightning C
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
0-3
L
Feb 19 2024
6:45 PM
Upper Maitland
Pyramid Recreation Centre (Blue Arena)
U13D5-04
Feb 20 2024
5:30 PM
Lambeth Lancers C
Lambeth
1-3
L
U13D5-30
Feb 22 2024
8:00 PM
Tillsonburg Lightning C
Tillsonburg (Memorial)
0-2
L
U13D5-22
Feb 25 2024
5:05 PM
South Huron Sabres C
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
1-0
W
Mar 05 2024
7:00 PM
Mitchell
Monkton Arena
U13D5-11
Mar 10 2024
4:20 PM
Mooretown Lady Flags C
MSC (Rink 2)
0-5
L
U13D5-09
Mar 18 2024
8:00 PM
Lambton Attack HL
Watford
3-2
W
GU15C (2009-10)
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U15D4-02
Jan 20 2024
1:00 PM
Ayr Rockets B > C
NDCC
3-1
W
U15D4-13
Jan 25 2024
8:30 PM
Woodstock Wildcats C
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
1-0
W
U15D4-18
Feb 03 2024
2:00 PM
St. Thomas Panthers C
St. Thomas Memorial
0-2
L
U15D4-25
Feb 04 2024
2:45 PM
Tillsonburg Lightning C
Tillsonburg (Campbell)
2-0
W
U15D4-12
Feb 10 2024
4:00 PM
St. Thomas Panthers C
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
4-1
W
Feb 15 2024
8:00 PM
Central Perth
Monkton Arena
3-1
W
U15D4-29
Feb 16 2024
8:00 PM
Woodstock Wildcats C
Southwood (Green)
1-0
W
Feb 17 2024
1:00 PM
Upper Maitland
Listowel Arena
1-1
T
U15D4-11
Feb 18 2024
7:15 PM
Tillsonburg Lightning C
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
3-1
W
Feb 24 2024
4:00 PM
Upper Maitland
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
1-2
L
U15D4-15
Feb 25 2024
7:15 PM
Mooretown Lady Flags C
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
7-1
W
U15D4-07
Mar 02 2024
12:20 PM
Mooretown Lady Flags C
MSC (Rink 2)
3-0
W
U15D4-14
Mar 03 2024
7:20 PM
Ayr Rockets B > C
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
2-3
L
Mar 04 2024
7:55 PM
Central Perth
Pyramid Recreation Centre (Blue Arena)
2-4
L
Mar 05 2024
7:30 PM
Huron Heat
Seaforth Arena
Mar 06 2024
8:20 PM
Huron Heat
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
U15D4-1V4
Mar 24 2024
7:20 PM
Woodstock Wildcats C
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
3-2
W
U15D4-FINAL
Apr 06 2024
5:00 PM
Ayr Rockets B > C
Central Huron CC
GU18B (2006-08)
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U18D2-22
Jan 27 2024
5:10 PM
Chatham-Kent Crush C
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
4-3
W
U18D2-25
Jan 28 2024
6:30 PM
St. Thomas Panthers B
Joe Thornton CC (STMHA)
0-0
T
U18D2-20
Feb 10 2024
6:30 PM
Lambeth Lancers B
Pyramid Recreation Centre (Blue Arena)
0-2
L
Feb 14 2024
7:00 PM
Stratford
Rotary Complex
1-4
L
U18D2-30
Feb 18 2024
11:30 AM
Stratford Aces B
Rotary Complex (Rink A)
0-1
L
Feb 20 2024
7:00 PM
South Huron
Exeter Arena
2-3
L
Feb 22 2024
7:00 PM
South Huron
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
0-0
T
U18D2-23
Feb 25 2024
8:30 PM
Twin Centre Hericanes B
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
3-1
W
Feb 28 2024
7:50 PM
Stratford
Pyramid Recreation Centre (Blue Arena)
1-1
T
U18D2-12
Mar 01 2024
7:35 PM
Mooretown Lady Flags B
MSC (Rink 1)
0-3
L
U18D2-21
Mar 03 2024
8:30 PM
South Huron Sabres B
Pyramid Recreation Centre (Rock Arena)
1-3
L
U18D2-09
Mar 06 2024
8:00 PM
Mitchell Meteors C
Mitchell Arena
2-3
L